Pro нас

Тобто можна ходити до магазину і не брати мільйон одноразових пакетів? Чи існує сучасне життя без пластику? Як “живуть” наші відходи після смітника? І чи можна економити, живучи за принципами “еко”? Багато запитань – ще більше відповідей. ProZero coming soon…

Гаразд, трошки привідкриємо завісу. ProZero – це я, Оля. Увага: я не представляю спілку екологічних терористів і не входжу до товариства “Свідків Геба*”. Я із задоволенням розкажу вам без патетики і повчального тону про життя у стилі Zero waste, поділюсь корисними лайфхаками і альтернативами.

Буду з вами чесною (читай – прозорою) – так, у магазині рука ще й досі тягнеться до пластикового пакетика, а уникати “матрьошок” із численних упаковок від продуктів харчування – не так вже й просто. Але я хочу спробувати – разом з вами!

Я – не прихильниця аскетизму і не буду вас до цього схиляти. Навпаки – покажу, як намагатися жити zero waste у мегаполісі.

Разом з вами буду змінюватися і вчитися, долати міфи і нещадно трощити масову культуру. Цукор, молочна продукція, страхітливе пшеничне борошно вищого сорту і (найгірше!) дріжджі – ми розкажемо, як вони впливають на організм людини, про їхнє виробництво і чи справді все це шкідливо.

Поговоримо про здорове харчування (без фанатизму) і як на цьому можна економити. Доведемо, що чіа, кокосові вершки і кіноа з “Еколавки” – не єдина альтернатива.

Однак ми не обмежимося тільки альтернативною кухнею без відходів. Ми також дослідимо, як перетворити вашу шафу на ековзірець, а ваше робоче місце – trash free zone. Досі вважаєте, що відмовитись повністю від сміття неможливо? Тому ми будемо вам підказувати та розказувати, як кожен день можна допомогти нашій планеті та врятувати її від долі масштабного сміттєзвалища.

ProZero – за здоров’я: нашої планети, тварин, людей, нащадків. Ми доведемо, що бути “еко” нескладно (і недорого!).

Ви готові? Бо ми вже потроху “зеленіємо”…

*Геб – єгипетський бог землі.